واکسن سگ
فهرست مطالب نمایش

قیمت واکسن سگ بر اساس نوع آن مشخص می‌شود. مثلا قیمت واکسن هاری سگ با قیمت واکسن‌های چند گانه سگ متفاوت است. هزینه واکسن سگ را به صورت آنلاین و به روز در اختیار شما قرار می‌دهیم. می‌خواهید عوارض واکسیناسیون سگ و بی‌اشتهایی بعد از واکسن سگ را بدانید، در مورد واکسیناسیون سگ پامرانین، سگ دوبرمن، سگ مالتیز، سگ پودل، تریر هاسکی و نگهبان سوال دارید. شما برای نیاز‌های سگ خود به ما مراجعه می کنید و تمام خدمات و هزینه‌ها را براساس تعرفه رسمی در اختیار شما قرار می‌دهیم از طریق پیام رسان واتساپ با ما در ارتباط باشید تا هزینه واکسن های سگ و برنامه واکسن سه گانه سگ و پنج گانه سگ، هشت گانه سگ را به شما توضیح دهیم و واکسیناسیون سگ شما را بدرستی اجرا کنیم. برای پیدا کردن کلینیک دامپزشکی کلیک کنید. در انتهای مقاله قیمت واکسن سگ حمایتی و هاری حمایتی را می‌توانید ببینید.

قیمت واکسن سگ | واکسن هفت گانه سگ + مراقبت و عوارض بعد از آن

داشتن سگ وسوسه‌ای است که نمی‌شود در مقابلش ایستادگی کرد، یا با دیدن سگ‌های بازیگوش یا توله سگ‌های زیبا و بامزه و دوست داشتنی در شکبه های اجتماعی فکر داشتن یک سگ به ذهن شما خطور کرده باشد، یا همین الان یه سگ زیبا مثل یک رفیق تو زندگی شما است، به سلامتش فکر می کنید، دغدغه‌اش را دارید یا می‌خواهید برای سگ دلبندتان شناسنامه تهیه کنید، واکسن سگ یک عالمه از این دست دغدغه‌ها را بر طرف می‌کند، در این مقاله تمام سوالات درباره واکسن سگ بر طرف می شود. اگر طول عمر و کیفیت زندگی سگ دوست داشتنیتان برای شما مهم است مقاله‌های عقیم سازی سگ نر، عقیم سازی سگ ماده را نیز مطالعه کنید.

قیمت واکسن هاری سگ:

هزینه واکسن هاری سگ صد و هشتاد هزار تومان و نرخ حمایتی واکسن هاری سگ نیز صد و پنجاه هزار تومان است.

قیمت واکسن توله سگ:

درباره هزینه و عوامل موثر بر واکسیناسیون سگ و تنوع نژادی و اجرت دامپزشک (هزینه ویزیت) صحبت کردیم حال باید بدانید قیمت واکسن توله نیز در این هزینه اثر گذار است. هزینه واکسن توله سگ یا پاپی نیز به صورت حمایتی و غیر حمایتی عرضه می‌شود. هزینه و قیمت واکسن توله سگ برای توله‌های خانگی و شناسنامه دار سیصد و هشتاد هزار تومان می‌باشد و این هزیه برای توله سگ‌ها یا پاپی به صورت حمایتی سیصد هزار تومان می‌باشد.

قیمت واکسن چندگانه سگ

قیمت واکسن هشت گانه سگ سیصد و هشتاد هزار تومان می‌باشد که در صورت بروز علائم آلرژیک بعد از تزریق واکسن، هزینه آنتی‌هیستامین و یا برای انجام تست آنتی بادی هزینه تست هم اضافه می‌شود. برای دریافت و سوالات خود در مورد هزینه واکسن سگ با ما در ارتباط باشید. قمیت حمایتی واکسن سگ رقم پایین‌تری (سیصد هزار تومان)  می‌باشد.

قیمت واکسن گربه:

واکسن گربه‌ها هم مثل سگ‌ها دارای نوع ضروری و غیر ضروری است. واکسن‌های الزامی گربه می‌توان به کلسی ویروس، پان لوکوپنی، هاری، رینوتراکیت از انواع هرپس نام برد، و FeLV هم از واکسن های گربه است که در ایران تزریق نمی‌شود.
به نوع نگهداری خود توجه داشته باشید اگر گربه خود با دیگر گربه‌ها ارتباط دارد و به محیط بیرون می‌رود به دامپزشک بگویید.
هزینه واکسن تری‌ کت سیصد و هشتاد هزار تومان می‌باشد و البته نرخ حمایتی نیز داریم اگر صاحب گربه پرشین نیز هستید باید همین نرخ را بپردازید. برای گربه‌ها واکسن دو ماهگی و سه ماهگی و چهار ماهگی باید زده شود و هر سال تکرار شود، در بعضی منابع گفته شده است برای صرفه جویی در هزینه‌ها اگر چند تا گربه دارید واکسن را خودتان تزریق کنید تا صرفه جویی شود حتی اگر به تزریق آشنایی دارید کاری اشتباه است ممکن است گربه دچار حساسیت شود و حضور دامپزشک ضروری است و اینکار را انجام ندهید. در کل اگر برای سلامت گربه و اطرافیان خود بی تفاوت نیستید نوبت و زمان تکرار را فراموش نکنید. اگر شناسنامه گربه داشته باشید دامپزشک این اطلاعات را در آن ثبت می‌کند.

واکسیناسیون سگ و ضرورت استفاده از آن:

اگر دارای یک سگ، توله سگ، سگ هاسکی، سگ ژرمن، سگ نگهبان هستید دغدغه سلامت آن را دارید. واکسن سگ برطرف کننده بخش عظیمی از مشکلات سگ شما است. واکسیناسیون سگ مانند واکسن انسان به نوعی میکروب ضعیف شده بیماری است که وارد بدن می شود و بدن را در آینده در صورت لزوم آماده دفاع می کند. واکسن برای سگ امری ضروری است زیرا نه تنها سگ، بلکه انسان را از بیماری مشترک حفظ می‌کند باید بدانید بعضی از بیماری‌های که با واکسن سگ از آنها جلوگیری می شود درمان ندارند یا به سختی درمان می شوند یا در صورت بیماری سگ سلامت شما را در معرض خطر قرار می‌دهد بیماری هاری سگ یکی از این بیماری های خطرناک می باشد. در مورد واکسیناسیون سگ باید بدانید واکسن سگ یک ضرورت است، با داشتن واکسن سگ و ثبت آن در شناسنامه می‌توانید با خیال راحت در مواقع لزوم سگ خود را در پانسیون قرار دهید. مقاله واکسیناسیون سگ به سوالات شما در زمینه واکسن سگ هاسکی، واکسن سگ خانگی واکسن سگ نگهبان و در نهایت ضرورت واکسن برای سگ جواب می‌دهد. اگر قصد بردن سگ  خود به خارج از کشور را دارید باید بدانید واکسن سگ بسیار ضروری می‌باشد مقاله کاشت میکروچیپ و بردن سگ به خارج از کشور را مطالعه فرمایید.

قیمت واکسن سگ

واکسن چندگانه سگ چیست؟

در مورد واکسن سگ، و ضرروت برنامه واکسیناسیون سگ گفته شد. شاید نام واکسن چند گانه سگ، واکسن پنج گانه، واکسن هفت گانه، واکسن هشت گانه شنیده باشید و بخواهید بدانید واکسن چندگانه سگ برای چیست؟ در ادامه در مورد واکسن‌های سگ، زمان تزیق واکسن سگ و محل تزریق واکسن صحبت می کنیم. بر اساس نیاز و قوانین کشورها و معیار های علمی واکسیناسیون سگ، به دو دسته اصلی یا غیر اصلی، ضروری یا غیر ضروری تقسیم می شوند، حتی در متون علمی واکسن هسته یا غیر هسته هم اشاره شده است. بعضی دیگر از نام بیماری شناخته می‌شود مانند واکسن هاری سگ، واکسن هپاتیت سگ. بسیاری دیده شده است صاحبان حیوان خانگی به دنبال واکسن سگ بر اساس نژاد سگ می‌باشند مانند واکسن سگ هاسکی یا واکسن سگ ژرمن؛ بعضی هم واکسن سگ ها را بر اساس تعداد آنها دسته بندی مثل واکسن چندگانه سگ و دیگر موارد گفته شده اما توجه داشته باشید. در واکسیناسیون سگ همه واکسن های سگ برای سلامت سگ شما ضروری می باشد.

دسته بندی واکسن سگ

واکسن چند گانه سگ در واقع همان واکسن هفتگانه سگ، واکسن ۶ گانه،  واکسن ۵ گانه سگ، واکسن ۴ گانه سگ (DHPPi ) و در نهایت همان واکسن سه گانه واکسن ۳ گانه سگ (DHP) می باشد بر اساس ترکیب این نام گذاری ها انجام می شود.

واکسن سگ و عوارض آن

واکسن سگ و کاربرد آن

واکسن ۳ گانه سگ (DHP) برای جلوگیری از بیماری های دیستمپر، هپاتایتیس، پارواویروس مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 واکسن پنج گانه سگ:

واکسن پنج گانه سگ یا واکسن چندگانه سگ که جز واکسن‌های ضروری یا هسته هم هستند بشرح زیر می باشد؛ این واکسن ها به صورت جداگانه یا باهم بصورت یکجا زده می‌شوند.

واکسن هفت گانه چیست؟ واکسن هفتگانه سگ برای چیست؟

واکسن هفتگانه نیز برای جلوگیری از بیماری‌های  دیستمبر، پارواویروس سگ، هپاتیت، پاراآنفلوانزا، دو سویه لپتوسپیروز و آدنو ویروس می‌باشد. این ترکیب واکسن سگ در واکسیناسیون سگ با توجه به سن نژاد و وضعیت سگ انجام می‌شود.

زمان واکسن چند گانه توله سگ یا برنامه واکسیناسیون سگ به شرح زیر می باشد:

واکسن چند گانه سگ را کی تزریق کنیم؟

 • تزریق اول دو ماهگی سگ سن ۸ هشت هفتگی
 • تزریق دوم دوازده هفتگی (حدودا سه ماهگی سگ)
 • تزریق سوم نیز در نهایت 16 هفتگی
 • زمانیکه آخرین واکسن سگ انجام شد تا یک سالگی لازم به واکسن نیست و بعد از آن هر سال واکسن تزریق می شود که از آن دوز یاد آوری نام می برند.

واکسن سگ بالغ یا سن بالاتر از شانزده هفته:

برای واکسن سگ خیابانی که نمی دانید واکسن سگ ها را انجام داده است سریعا به دامپزشک مراجعه کنید در کنار دیگر حیوانات حیوان خانگی خود را  قرار ندهید یک بار یک نوبت واکسن چندگانه سگ دریافت می‌کند پس از یک ماه یک دوز دیگر مانند واکسن سگ های خانگی دوز یادآور انجام می‌شود. در واکسن برای سگ‌ها زمان مهم است واکسیناسیون سگ بالاتر از چهار ماه اگر بین نوبت اول دوم وقفه بیفتد ممکن است سگ بیمار شود.

هاری در سگ‌ها

هاری را شاید شناخته شده ترین بیماری سگ‌ها بتوان نامید، بیماری هاری سگ بسیار خطرناک می‌باشد و این بیماری بین انسان و سگ مشترک می باشد. ‌بیماری هاری سگ به دو صورت با علائم خفیف و علائم شدید خودش را نشان می‌دهد نوع خفیف آن بسیار خطرناک تر است زیرا دیر تشخیص داده می شود و ممکن  است صاحب سگ نیز به هاری دچار شود. در برخی منابع آمده است نود درصد میزان ابتلا انسان به هاری از گزیدگی یا گاز گرفتگی سگ بوده است. قیمت واکسن هاری سگ و گربه صد و هشتاد هزار تومان می‌باشد و قیمت واکسن حمایتی هاری سگ صد و پنجاه هزار تومان می‌باشد.

قیمت واکسن هاری سگ

زمان تزریق واکسن هاری سگ:

کی واکسن هاری سگ بزنیم؟

اولین تزریق واکسن هاری سگ در سه الی چهار ماهگی سگ می باشد به عبارتی در دوازده الی شانزده هفتگی با توجه به شرایط یا دوز تزریق از شش ماه تا یک سال باید تکرار شود. واکسن هاری و آزمایش تیتر هاری  برای بردن سگ به استرالیا، و بردن سگ به کانادا را مطالعه کنید.

واکسن اصلی سگ ها:

 • واکسن پاراویروس:

واکسن پاراویروس همانطور که از اسمش پیدا است از بیماری پاراویروس سگ مواظبت و محافظت می کند پاراویروس یک بیماری عفونی بینهایت کشنده و واگیر دار هست که تا نود درصد موارد باعث مرگ می شود این بیماری  دارای نشانه های اسهال خونی و استفراغ است.

 • واکسن دیستمپر در سگ ها:

بیماری دیستمپر سگ یکی دیگر از بیماری های ویروسی است که بسیار کشنده و مسری است و برروی دستگاه عصبی، اندام‌های ریه و روده سگ اثر می‌گذارد. اسهال یکی از عوارض آن است، بد نیست درباره اسهال سگ و درمان آن بخوانید.

 • واکسن هپاتیت در سگ‌ها (Hepatitis)

هپاتیت سگ‌ها بیماری دیگری است که شناخته شده می‌باشد این بیماری عفونی کبد سگ را مورد تهاجم قرار می دهد و در سرعت پیشروی ان هم دیگر را می تواند درگیر کند باید مواظب باشید در توله سگ ها بسیار کشنده می باشد.

 • واکسن پارا آنفولانزا در سگ‌ها (Canine Influenza)

آنفولانزای سگی، همانطور که از اسمش پیدا است آنفولانزای سگ‌ها می‌باشد دو نوع خفیف و شدید دارد. دارندگان سگ از آن به عنوان سرما خوردگی یاد می‌کنند. در نوع شدید رگ‌های خونی درگیر می‌شود سرفه های خونی در سگ نشانه‌های این بیماری می‌باشد؛ سگ داری این نشانه از دیگر سگ‌ها، باید جدا شود. در نوع شدید نیاز به آنتی‌بیوتیک و درمان حمایتی می باشد. از درمان سگ خود بپرهیزید به دامپزشک مراجعه کنید. این بیماری علائم نزدیکی به هاری سگ و کنل کاف دارد در هنگام بیماری آنفولانزای سگ دست های خود را حتما بشورید.

واکسن‌های غیر اصلی سگ

علاوه بر واکسن های اصلی، هسته یا ضروری سگ واکسن های دیگری هست بنا به دلایلی که گفته شد واکسن‌های غیر اصلی سگ نامیده می‌شود. توجه داشته باشید این واکسن بر خلاف اسمشان غیر ضروری نیستند باید با دامپزشک مشورت کرد .

واکسن لپتوسپیروز (Leptospirosis):

 • واکسن لپتوسپیروز (Leptospirosis):منشأ این بیماری باکتریایی می باشد و بین انسان و حیوان مشترک می‌باشد این بیماری بیشتر در مناطق گرم و مرطوب یافت می‌شود از این جهت جز واکسن های ضروری سگ نمی‌باشد.

واکسن کنل کاف (Kennel Cough):

 • واکسن کنل کاف (Kennel Cough): کنل کاف یک بیماری باکتریایی است علائم شبیه سرماخوردگی دارد نام دیگر آن سرفه سگدانی می‌باشد. توجه شود کنل کاف نشانه هایی شبیه آنفولانزای سگی و هاری در سگ دارد.
  لازم به ذکر است واکسن کنل کاف در ایران تزریق نمی شود.

هزینه واکسن هفت گانه سگ

واکسن بیماری لایم (Lyme):

 • واکسن بیماری لایم (Lyme): بیماری لایم هم یک بیماری باکتریای است که از طریق کنه‌ها ایجاد می‌شود اگر زود تشخیص داده شود قابل درمان می‌باشد برای سگ‌هایی که مشکلات کلیوی دارند می‌تواند آزار دهنده باشد واکسن بیماری لایم نیز در ایران تزریق نمی شود.
 • واکسن بوردتلا (Bordetella ): بوردتلا یا سیاه سرفه نیز یک بیماری باکتریایی می باشد.

قیمت واکسن سه گانه سگ

آیا واکسن رایگان سگ موجود است؟

در کلینیک ما آمادگی همکاری با انجمن ها و اشخاص حامی حیوانات وجود دارد و هزینه واکسیناسون سگ بر اساس تعرفه حمایتی دریافت می شود اما واکسن رایگان سگ خیر. قیمت واکسن سگ هاسکی: برای دریافت قیمت سگ هاسکی با ما همراه باشید قیمت واکسن سگ ژرمن: برای دریافت قیمت واکسن سگ ژرمن هم نیاز به مشاوره هست. قیمت واکسن سگ خانگی و قیمت واکسن سگ نگهبان هم نیاز به ارتباط با دامپزشک هست خوشحال می شویم با ما در ارتباط باشید.

عوارض واکسن هشت گانه سگ:

در مورد واکسن سگ ها باید گفت واکسن، بسیار پیچیده است، بعضی از واکسن ها میکروب‌های ضعیف شده هستند در نتیجه بعد از واکسن سگ علائم خفیف بیماری از خود نشان می‌دهد علاوه بر این در توله سگ‌ها و سگ‌های بالغ می تواند متفاوت باشد.

عوارض و مراقبت بعد از واکسن سگ

بی حالی سگ بعد از واکسیناسیون جز عوارض واکسن سگ است؟

بله. علاوه بر بی حالی بعد از واکسن سگ، حتی سگ ممکن است تب کند و بی اشتهایی و درد و ورم اطراف محل تزریق واکسن سگ هم دیده می شود.

مراقبت ضروری قبل از واکسیناسیون:

 • قبل از واکسن از انجام واکسن با دامپزشک در ارتباط باشد و ازواکسن های سگ اطلاعات کافی دریافت کنید.
 • اگر امکان دارد سگتان را به کلینیک دامپزشکی ببرید تا زمان تزریق واکسن واکسن دچار استرس نشود
 • وضعیت سلامتان سگ را چک کنید علائم کوچک نظیر آبریزش بینی سرخی چشم را به دامپزشکتان اطلاع دهید
 • زمان خواب سگتان را بدانید تا تشخیص دهید تا میزان بی حالی سگ بعد از واکسن را تشخیص دهید.

آلرژیک شدید بعد از واکسیناسون سگ جز عوارض آن می‌باشد؟

بله، ممکن است سگ شما به واکسن حساسیت داشته باشد. خونسرد باشید، پس از زمان تزریق واکسن سگ معولا دامپزشک به شما توصیه می‌کند سگ را نگه دارید، اگر آلرژی رخ داد دامپزشک با آنتی هیستامین و یا مایع درمانی داخل ورید با حساسیت سگ بعد از واکسیناسیون مقابله می‌کند. اگر این حساسیت خارح از کلینیک رخ داد فورا خود را به کلینیک برسانید. در صورت وجود آلرژی سگ به یاد داشته باشید، سگ شما به کدام واکسن سگ حساسیت داشته است.

آیا واکسن سگ در زمان بارداری انجام می‌شود؟

زمان واکسن در هنگام بارداری بسیار حساس می‌باشد و واکسیناسیون در این زمان توصیه نمی‌شود. (زایمان سگ بسیار مهم است سلامت توله‌ها به سلامت مادر بستگی دارد) اما واکسن‌هایی که بر اساس مواد تشکیل دهنده درست شده‌اند تفاوت دارند بعضی به صورت واکسن زنده ضعیف شده هستند این واکسن ها برای سگ باردار ضرر دارند و نباید تزریق شوند، اما در صورت  لزوم و اضطرار مثل واکسن سگ خیابانی، واکسن هاری سگ که جز واکسن‌هایی است که از مواد کشته شده تشکیل می‌شوند تزریق کرد. اگر سگ بالغ  یا سگ خیابانی یا سگ بدون شناسنامه خریدید در صورت ندانستن این موضع که سگی واکسن زده است یا نزده است، به دامپزشک مراجعه کنید با تست تیتر آنتی بادی، که  به وسیله گرفتن خون انجام می‌شود، دامپزشک از وجود یا عدم وجود آنتی بادی در بدن سگ، برنامه واکسیناسیون سگ شما را تنظیم می‌کند. راستی دوست داری سگ دلبندت شناسنامه داشته باشد، مقاله شناسنامه سگ را مطالعه کنید. نگهداری از توله سگ بسیار سخت است. نکات بسیار زیادی باید درباره غذای توله سگ بدانید.

واکسن سگ را کجا تزریق کنیم؟

به شدت توصیه می‌شود از تزریق واکسن سگ در منزل خودداری کنید، بیشتر تزریق‌های سگ زیر پوستی (subcutaneous tissue) می‎‌باشد. اما محل تزریق کجا است؟ در واقع محل تزریق پشت گردن یا ناحیه اسکروف است بین تیغه‌های شانه است. پوست سگ بسیار شل تر از پوست انسان است و زاویه تزریق واکسن سگ، سی تا چهل و پنج درجه به سمت پایین است؛ اگر سگ بی‌تاب شد برای زدن واکسن می‌توانید خوراکی یا اسباب بازی مورد علاقش را به او بدهید به هیچ وجه داخل منزل انجام ندهید هر چند احتمال شکستن سوزن پایین است، اما خطرناک می‌باشد. در بعضی موارد حساسیت شدید رخ می‌دهد. در ضمن لیبل‌های واکسن به وسیله دامپزشک ثبت شود.

واکسن پلی والان سگ چیست؟

پاسخ به این پرسش برای فهمیدن قیمت واکسن سگ چقدر است؟ بسیار کمک می‌کند به واکسن‌های چند گانه واکسن پلی والان نیز گفته می‌شود این برنامه برای سگ‌های خانگی اجرا می‌شود بر اساس زمان تزریق و سن تزریق باید در دوماهگی، سه ماهگی، چهر ماهگی باید تزریق شوند دیگر نیازی به تزریق نیست تا یک سالگی سگ، دوز یادآوری انجام می‌شود. واکسن دو گانه برای توله‌ها الزامی است دو ماهگی  و یک نوبت سه ماهگی، البته زمان دقیق باید بر اساس تجویز دامپزشک باشد.

عوامل موثر بر قیمت واکسن پلی والان سگ:

سگ شما دارای چه نژادی است این پرسش ضروری است؟ قیمت واکسن به ندرت متغییر است به راحتی می‌توان گفت چه شیتزو تریر، شیتزو کراس، ژرمن شپرد، هاسکی، باشد قیمت به کمی متفاوت است قیمت واکسن سه گانه، قیمت واکسن پنج گانه، در واقع همان پلی والان است که به ما عرضه شد. باید توجه داشت اگر ویزیت یا معاینه انجام شود هزینه بر واکسن نیز اضافه می‌شود.

قیمت خدمات مشابه در کلینیک دامپزشکی و پت شاپ وی آی پت:

خدمات بسیاری در کلینیک دامپزشکی و پت شاپ وی آی پت انجام می‌شود خدمات مشابه که برای نگهداری از حیوانات چه سگ، چه گربه و دیگر حیوانات خانگی نظیر سنجاب، همستر، می‌توانید آگاه شوید. برای آگاهی از هزینه رادیولوژی و سونوگرافی حیوانات و هزینه عقیم سازی حیوانات، به صفحه تعرفه خدمات ما مراجعه کنید.

استعلام قیمت واکسن سگ از رقبای ما:

خدمت از ما

سوالات مهم درباره قیمت واکسن سگ:

واکسن سه گانه سگ برای چیست؟

واکسن ۳ گانه سگ (DHP) برای جلوگیری از بیماری‌های دیستمپر، هپاتایتیس، پاروو ویروس است.

واکسن هفت گانه سگ چیست؟

دیستمپر، پاروا ویروس، هپاتیت، پارا آنفولانزا، لپتوسپیروز و آدنو ویروس.

پارواویروس چیست؟

بیماری ویروسی است که بسیار کشنده و مسری است و بر روی دستگاه عصبی، اندام‌های ریه و روده سگ اثر می‌گذارد.

هپاتیت سگ چیست؟

این بیماری عفونی کبد سگ را مورد تهاجم قرار می‌دهد. در توله سگ‌ها کشنده است.

پارا آنفولانزای سگ چیست؟

یک بیماری عفونی ویروسی مسری می‌باشد در نوع حاد آن درمان حمایتی تخصصی نیاز است.

قیمت واکسن چندگانه سگ چقدر است؟

هزینه واکسن چندگانه سگ، بین دویست و شصت الی سیصد و دوازده هزار تومان می‌باشد.

قیمت واکسن چندگانه سگ حمایتی چقدر است؟

هزینه واکسن چندگانه سگ به صورت حمایتی دویست و چهل الی دویست و هشتاد و هشت هزار تومان می‌باشد.

زمان واکسن سگ کی است؟

تزریق اول دو ماهگی سگ (۸ هشت هفتگی)، تزریق دوم نه تا یازده هفتگی.

عوارض واکسن سگ چیست؟

بی‌حالی، تب، خستگی و گاهی ممکن است، اسهال رخ دهد.

قیمت واکسن هاری سگ چقدر است؟

قیمت واکسن هاری سگ بین صد و هشتاد تا دویست و شانزده هزار تومان می‌باشد.

قیمت واکسن هاری سگ حمایتی چقدر است؟

قیمت واکسن حمایتی هاری سگ، صدو بیست تا صد و چهل و چهار هزار تومان می‌باشد.

اگر واکسنی زده نشود برای سگ مشکلی پیش می آید؟

واکسیناسیون برای پیشگیری ضروری است ،چون ممکن است سگ در تماس با حیوانات دیگر و محیط بیرون در معرض این ویروس ها قرار بگیرد و خطرناک باشد.

قیمت واکسن چندگانه سگ حمایتی
قیمت واکسن هاری حمایتی
قیمت واکسن توله سگ
قیمت واکسن توله سگ حمایتی
Instagram
WhatsApp
4.7/5 - (21 امتیاز)
guest
2 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظرها
آوا

عالی بود

گوست رو من کشتم

برای هاسکی چه واکسنی باید بزنم ؟
و چند بار بزنم ؟