کلینیک دامپزشکی حیواناتی |

کلینیک دامپزشکی و پت شاپ وی آی پت در سال 1395 در منطقه سعادت آبد تهران تاسیس شد. از ابتدا به دنبال ایجاد مرکز تخصصی با امکانات پیشرفته و نیروهای متخصص و مجرب بود تا بتواند تمام نیازهای مراجعین را برطرف کنید در این مرکز از تشخیص تا جراحی به صورت متمرکز انجام می‌شود و تمامی جراحی‌ها در اتاق جراحی مجهز به وسیله جراح دامپزشک انجام می‌شود.

کلینیک دامپزشکی و پت شاپ وی آی پت (Vipet) از ابتدا تلاش داشت با انجمن‌های حمایت حیوانات و شهروندان حامی حیوانات همکاری داشته باشد این همکاری به صورت ارائه خدمات، با تعرفه حمایتی است. خدمات ابتدایی که برای نگهداری حیوانات است نظیر واکسن سگ، واکسن گربه، شناسنامه سگ، شناسنامه گربه، عقیم سازی سگ و جراحی عقیم سازی گربه و عقیم کردن سگ انجام می‌شود دپارتان‌های تخصصی دیگر نظیر رادیولوزی و گرافی، دندانپزشکی همچنین فیزیوتراپی و بخش داخلی همچنین لیزرتراپی به غنی کردن پروسه درمان از تشخیص تا نگهداری پس از درمان کمک می‌کند این مرکز اولین کلینیک دامپزشکی ایران است از خدمات لیزرتراپی برای درمان حمایتی بهره می‌برد گواهی سلامت نیز برای کسانی که قصد بردن حیوان خانگی خود (سگ و گربه، پرنده) به خارج از کشور را دارند نیز صادر می‌شود.

کلینیک دامزشکی و پت شاپ وی آی پت

| نوع آوری و تخصص |

رضایت مراجع کننده100%
100%
سرعت عمل90%
90%
تخصص90%
90%
کیفیت جراحی90%
90%
اولین مرکز لیزرتراپی
تمامی خدمات درمانی
دامپزشکی تعرفه حمایتی
تیم متخصص جراحی

کلینیک دامپزشکی و پت شاپ وی آی پت در شبکه‌های اجتماعی:

ساعت کاری:
12 تا 20

شماره تماس:
021-88692181

خدمات متداولی که مورد نیاز مراجعه کنندگان است و سوالاتی که درباره آنها دارید عوارض، مراقبت لازم بعد و آمادگی قبل از انجام خدمت از شرایط آگاه شوید.

قیمت واکسن سگ

قیمت و هزینه واکسن گربه

قیمت عقیم سازی گربه

شناسنامه سگ

شناسنامه گربه

قیمت اصلاح موی سگ

قیمت کاشت میکروچیپ سگ و گربه

قیمت واکسن 8 گانه سگ