اصلاح موی سگ
مقالات
6 دیدگاه
فهرست مطالب نمایش
قیمت اصلاح موی سگ

نگهداری از موی سگ بسیار مهم است و آرایش حیوانات در ظاهر حیوانات و هم بهداشت آنها بسیار اثر گذار است. پنج نیاز شما را شناسایی کردیم، و به آنها پاسخ می دهیم این نیاز‌ها عبارتند از هزینه اصلاح موی سگ، نکاتی درباره اصلاح موی سگ، اصلاح موی سگ در منزل همراه با آموزش و مراحل آن و هنگام رفتن به آرایشگاه سگ به چه مواردی توجه کنیم. در کلینیک دامپزشکی ما واکسن سگ، عقیم سازی سگ نر، عقیم سازی سگ ماده نیز انجام می‌شود. توجه شود برای اصلاح و شت شو و آگاهی از هزینه لطفا قبل از مراجعه حضوری با ما هماهنگ کنید. برای آگاهی قیمت واکسن سگ بخوانید.

قیمت اصلاح موی سگ | آموزش + اصلاح در منزل و نکات بهداشتی

اصلاح موی سگ مسئله ای ساده بنظر می‌رسد؛ آرایش سگ و شست شو علاوه زیبایی بر بهداشت و سلامت روان سگ تاثیر دارد به شدت توصیه می کنیم اینکار را در منزل  انجام ندهید و دلایل آنرا می گوییم. هزینه اصلاح موی سگ در مقایسه با دیگر خدمات دامپزشکی ها بسیار ارزان است، اما آموزش اصلاح موی سگ در منزل را بصورت تیتر وار می گوییم زیرا این امر تخصصی است و آرایشگاهای سگ برای اصلاح موی سگ فعال هستند.

اصلاح موی سگ

اصلاح موی سگ در منزل و آموزش آن:

خنک کردن سگ در فصل داغ تابستان: در فصل تابستان با لباس نازک و خانگی گرمتان هست دلتان برای سگتان می سوزد با خود به فکر اصلاح سگ در منزل می افتید سگ تان را  اصلاح می کنید دریغ از اینکه این نژاد پوستش به گرما حساس هست و مانند یک عایق در برابر اشعه خورشید عمل می کند. دلایل دیگر را برای شما بازگو میکنیم تا شما را از اصلاح موی سگ منصرف کنیم.

  • سرماخوردگی و عفونت: اگر موی سگ خود را درست کوتاه نکنید سگ شما در زمستان در معرض ابتلا به هیپوترمی یا سرما زدگی تراشه و سرما خوردگی قرار داده اید
  • حساسیت پوستی: اگر موی سگ شما بدرستی کوتاه نشود پوست تنش با هوا گرد و غبار و آلودگی درگیر می شود و پوستش نسبت به این آلودگی ها واکنش نشان دهد..
  • حیوانات هم مخصوصا بعضی از سگ ها خجالتی هستند ممکن است کوچولوی دوست داشتنی شما بعد از آرایش گوشه گیر شود و فعالیت نکند پس بزور مجبورش نکنید. این نکات نکاتی کوچکی در این باره است
  • قیمت آرایش موی سگ بسیار پایین است شما قبل از تصمیم گرفتن باید بدانید موزر موی سگ با موزر انسان فرق دارد نسبت به خرید موزر برای سگ اقدام کنید.

آموزش اصلاح موی سگ در منزل:

خب موزر سگ تهیه کردید ببینید آدم صبوری هستید یا نه؟ کار با دستگاه مو زنی حیوانات سخت است هنگام آرایش سگتان شاید هوس کند با شما بازی کند مواظب باشید خودتان یا عزیزک کوچتان را زخم نکنید. دقت کنید اشتباه است که دیگران فکر می کنند موی سگ هنگام اصلاح باید خیس باشد خب موزر را روشن کنید از سمت گردن به پاها حرکت کنید انتخاب شماره بسیار مهم است و در قسمت باسن و پاها بسیار دقت بخرج دهید و در نهایت سراغ صورت بروید و حتما هر وقت کارتان تمام شد به سگ را برای شست شو به حمام ببرید. اگر برای بهداشت می‌خواهیدکوتاه کنید یک قیچی تیز برای صورت و مقعد سگ کافی است.

زمان تشخیص کوتاه کردن موی سگ:

زمان اصلاح موی سگ بسیار مهم است اگر به دامپزشکی یا آرایشگاه حیوانات می روید سعی کنید زمان اصلاح کردن مو را بپرسید.

زمانیکه سگ تان برای اصلاح مو به بیرون می برد، موی سگتان را کوتاه کنید گوش سگتان را شست شو می دهد ناخن های سگ تان هم با ناخن گیر و سوهان ناخن کوتاه می کند که بسیار از رشد باکتری ها و تاب خوردگی جلوگیری می کند.

مراقبت های بعد از اصلاح کردن موی سگ:

در روز هایی که موی سگ را اصلاح کردید سگ را به گردش نبرید اگر هوا آفتابی است از کرم ضد آفتاب مخصوص پشت سگ استفاده کنید. لباس مخصوصش را تنش کنید تا پوستش آسیب نبیند ممکن است کمی حساس شده باشد نگذارید خودش را بخاراند این کار بیشتر پوستش تحریک می شود. اگر لکه های قرمز در پوست سگ خود مشاهده کردید از کرم یا لوسیونی که دامپزشک استفاده کرده است استفاده کنید.

هزینه اصلاح موی سگ

شست شو و اصلاح سگ:

البته شست و شو اصلاح سگ را باید از زمانیکه توله هست شروع کنید زیرا اینکار ممکن است استرس زا باشد حالا فرض کنید یک شخص غریبه اینکار را انجام دهد یکی دیگر از دلایلی که میگوییم بهتر است برای اصلاح سگ و شست شوی سگ به آرایشگاه یا دامپزشکی مراجعه کنید استفاده از سشوار است و این افراد بر اساس تجربه می دانند چگونه از سشوار استفاده کنند. بعضی از صاحبان سگ اصلا به فکر نظافت سگ خود نیستند برخی هفته ای چند بار اینکار را انجام می دهند هر دو نادرست است.

شانه کردن موی سگ:

شانه کردن موی سگ از ریزش اضافه موی سگ در خانه جلوگیری می کند Ph  پوست سر سگ را تنظیم و چربی و گره های موی سگ را باز می کند و سگ را شست و شو آماده می کند. برس مخصوص باز کردن گره موی سگ همراه داشته باشید تا ابتدا گره های موهایش را باز کنید و بعد شانه بکشید تا نسبت به شانه کشیدن حس بدی نداشته باشد.

آرایشگاه سگ:

اصلا به آرایشگاه سگ بروید برای اولین آرایش سگ تان جشن بگیرید در آرایشگاه، سگ شما دیگر حیوانات را می بیند آرایشگر سگ حرفه ای با سگ شما دوست­ می­شود بعد از چند بار مراجعه خواهید دید سگ تان مشغول دلبری از ارایشگر خود هست و شما حسودی می کنید، فرص کنید می­خواهید اصلاح مو سگ شیتزو انجام دهید کلی مدل مو آرایشگر مو برای سگ شما نمایش می دهد. بعضی از مراکز دارای آتلیه اختصاصی هستند مثل کلینک ما می توانید با سگ عزیزتان بعد از اصلاح و شست شو کلی عکس بگیرید. آرایشگر ها با نحوه شست و شو و شامپوی مناسب سگ آشنا هستند و این یک مزیت دیگر است.

نکات مربوط به یک آرایشگاه خوب سگ:

زمان ورود رفتار آرایشگر­ها را با سگ و گربه‌های دیگر که صاحبشان نیست دقت کنید.

ببینید از باکس مخصوص یا باکس اشتراکی استفاده می کنند.

آیا آرایشگر با نژاد سگ ها آشنا است در مورد حساسیت های لمسی بدن سگ شما سوال می پرسد؟

خوراکی تشویقی سگ به سگ شما برای آرامش می دهد. اگر سگ تان بیمار است یا غذای مخصوص مصرف می­کند حتما به آرایشگر سگ خود بگویید.

اگر می شود سگ خود را یک بار به آن محل ببرید تا احساس غریبگی نکند و استرس نداشته باشد.

افسردگی سگ بعد از کوتاه شدن مو:

مراحل اصلاح سگ و شست و شو و گرفتن ناخن­ها و در انتها خشک کردن اگر اصولی نباشد باعث افسردگی ناراحتی و فراری شدن سگ از نظافت می شود.

هزینه و قیمت اصلاح موی سگ

هزینه اصلاح موی سگ:

قیمت و هزینه اصلاح موی سگ بسیار پایین است و در جاییکه اصلاح موی سگ ارزان تبلیغ می کنند خدمات خوبی ارائه نمی شود. از هزینه اصلاح موی سگ فرار نکنید علاوه بر اینکه مثلا سگ شما پامر است زمانیکه به کلینیک دامپزشکی مراجعه می کنید دکتر رشد موی سگ پامر را می داند اگر سگ شما دچار ریزش مو شده باشد درمان قطعی برای ریزش موی سگ شما پیدا می کند و ویتامین ها و مکمل هایی معرفی می کند که برای رشد موی سگ شما لازم است.

نتیجه گیری:

اصلاح موی سگ ارزان یک شگرد تبلیغاتی است، کلینک دامپزشکی ما مجموعه ای است که خدمات تخصصی بسیاری ارائه می­دهد قصد بر آن بود مراجعه کنندگان عزیزمان از تمام خدمات بهره ببرند. قیمت اصلاح موی سگ براساس تعرفه های واقعی تنظیم می­گردد. بزودی قیمت اصلاح موی سگ را در سایت قرار می‌دهیم.

قیمت کوتاهی ناخن سگ:

زمانیکه که سگ خود را به کلینیک می‌آورید می‌توانید برای بهداشت بیشتر ناخن‌هایش را نیز کوتاه کنید. قیمت کوتاهی ناخن سگ به قیمت اصلاح موی سگ نیز اضافه می‌شود این هزینه برای سگ بزرگ و کوچک به ترتیب سی و پنج و بیست وپنج هزار تومان میباد

استعلام قیمت اصلاح موی سگ از همکاران دیگر ما:

خدمت از ما

 

پرسش و پاسخ متداول هزینه و قیمت اصلاح موی سگ:

هزینه اصلاح موی سگ چقدر است؟

هزینه اصلاح موی سگ از طریق واتساپ و به صورت آنلاین به شما گفته می‌شود.

هزینه اصلاح موی سگ نژاد‌های متفاوت یکسان است؟

قیمت اصلاح موی سگ بر اساس نژاد متفاوت است.

اصلاح موی سگ نیاز به تعیین وقت دارد؟

بله برای اصلاح موی سگ لطفا وقت بگیرید.

بغیر از اصلاح موی سگ خدماتی دیگری انجام می‌دهید؟

گرفتن ناخن سگ و شست و شوی سگ نیز انجام می‌دهیم.

اهمیت اصلاح و پیرایش سگ چیست؟

جلوگیری از ریزش موی سگ و گره خوردن آن و انواع بیماری ها.

توله‌ها چه زمانی برای اصلاح و پیرایش آماده هستند؟

کارشناسان توصیه می‌کنند که توله سگ را قبل از سن 16 هفتگی به آرایشگاه ببرید.

کدام نژاد از سگ‌ها هرگز نباید اصلاح شوند؟

نژادهای شمالی مانند هاسکی و مالاموت و همچنین نژادهای گله مانند گلدن رتریور، بردر کولی، Aussie، شپرد، Shelties، Newfoundlands و Bernese Mountains نباید اصلاح شوند.

Instagram
WhatsApp
4/5 - (4 امتیاز)
guest
6 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظرها
حامد

سلام انواع سگ رو اصلاحش رو می پذیرید؟

علی زندی

برای آگاهی از قیمت اصلاح موی و رزرو وقت می‌توانید ار طریق واتساپ اقدام کنید همکاران ما به سرعت پاسخ گوی سوالات شما هستند.

علی

قیمت رو می فرمایید؟

علی زندی

از طریق واتساپ و گفتینو می‌توانید استعلام قیمت داشته باشید.

بهرامی

سلام منزل هم تشریف میارید برا اصلاح موی سگ

ستایش

سلام من یه سگ شیتزوتریر دارم موهاش باید از ته کوتاه بشه قیمت میگید