بردن سگ به ترکیه
فهرست مطالب نمایش

سوالاتِ زیادی برای بردن سگ به ترکیه و شرایط بردن سگ به ترکیه برای کسانی که قصد سفر یا مهاجرت به ترکیه دارند وجود دارد، اصلا کسانی هستند که سوال دارند آیا امکان بردن سگ به ترکیه وجود دارد؟ هزینه بردن سگ به ترکیه چقدر است؟  امکان پرواز سگ با هواپیما به ترکیه وجود دارد؟ پانسیون مناسب سگ در ترکیه پیدا می‌شود هزینه پانسیون سگ در ترکیه چقدر است؟ خب به ساده ترین شکل به سوالات شما در این مورد  پاسخ می‌دهیم.  ‌برای این سفر به یاد ماندنی، مقدماتی را باید انجام داده باشید تا این سفر امکان پذیر باشد. واکسن سگ و گرفتن شناسنامه سگ بخشی از این مقدمات می باشد با مراجعه به کلینیک ما بسیاری از سوالات شما پاسخ داده می شود و در وقت و هزینه شما صرفه جویی می‌شود. برای آگاهی از میکروچیپ سگ در ایران مقاله ” قیمت میکروچیپ سگ و گربه” را بخوانید. راستی جالب است بردن سگ به کانادا و بردن سگ به استرالیا را نیز بخوانید و از تفاوت قوانین و نوع دیدگاه کشورها به سلامت پت آگاه شوید. توصیه دیگری هم داریم، عقیم سازی است، این مورد الزامی نیست  اما بهتر است با توجه به قیمت سرسام آور عقیم کردن، عقیم کردن سگ نر و عقیم کردن سگ ماده را در ایران انجام دهید.

بردن سگ به ترکیه

 بردن سگ به ترکیه و شرایط بردن سگ به ترکیه به همراه هزینه و اقدامات ضروری:

امکان بردن سگ به ترکیه وجود دارد؟

دوست عزیز اگر قصد سفر به ترکیه، مهاجرت، گشت و گذار دارید نگران نباشید! نه تنها امکان بردن سگ دلبندت به ترکیه وجود دارد، شرایط آسانی هم برای سفر سگ خانگیت وجود دارد. این مقاله را بخوانید، بسیاری ازسوالات شما برطرف می شود بخش زیادی از این خدمات به ما مربوط می‌شود بخش دیگر شرایط بردن سگ به ترکیه را با فهمیدن نکات هزینه و زمان، دردسر کمتری انجام می دهید

سفر به سلامت.

بردن سگ به ترکیه را از کجا شروع کنیم؟

شرایط بردن سگ به ترکیه

ببینید قوانینی برای همراهی سگ شما در سفر به ترکیه وجود دارد؛ قوانین مربوط به ورود خروج حیوانات از کشورها، اقدامات بهداشتی دامپزشکی که باید انجام بدهید، قوانین فرودگاهی و ایرلاین‌ها. این قوانین و اقدامات شرایط بردن سگ به ترکیه را فراهم می‌کند و هزینه بردن سگ به ترکیه را کاهش می‌دهد.

جابجایی سگ به ترکیه با چه وسیله نقلیه انجام می‌شود؟

شما شاید بتوانید با قطار و هواپیما و اتوبوس حتی ماشین شخصی به ترکیه بروید اما امکان مسافرت سگ شما با قطار و اتوبوس وجود ندارد اساساً حمل موجود زنده با قطار ممنوع می‌باشد. سفر سگ شما با پرواز امکان پذیر می‌باشد و مناسب ترین راه برای جابجای سگ پرواز سگ می‌باشد. اما ….می شود بر اساس سن، نژاد، واکسن‌هایی به سگ شما در بازه زمانی کوتاه مدت تا بلند مدت به سگ شما تزریق کرد، شناسنامه سگ شما صادر می شود ممکن است سگ شما بالغ باشد واکسن هاری یادآوری می‌شود. کاشت میکروچیپ  انجام می‌شود حتی اگر قصد سفر به ترکیه را ندارید این کارها برای سلامت سگ و هویت سگ ضروری است گواهی سگ شما از سازمان رسمی کشوری مورد وثوق کشور مبدأ صادر شده است، هفت روز کاری فرصت دارید.

شرایط بردن سگ به ترکیه از نگاه گمرک فرودگاهی:

بردن سگ به ترکیه و شرایط آنحداقل چهار ساعت قبل از پرواز به قرنطینه فرودگاه بروید، گواهی سلامت همراه داشته باشید، بازم تکرار می کنم از صدور گواهی سلامت هفت روز نگذشته باشد بیشتر از دو قلاده سگ نمی‌توانید همراه داشته باشید می توانید دو قلاده گربه و پرنده زینتی هم همراه خود ببرید اما حق خروج و حتی ورود غذا و مکمل با منشا حیوانی را ندارید. نوع پرواز سگ و بلیط پرواز سگ را باید با ایر لاین ها و فرودگاه‌های مقصد هماهنگ کنید. پس در ادامه بصورت تیتر وار می نویسم:

  • دریافت گواهی سلامت( اقداماتی که در دامپزشکی انجام می‌شود)
  • بلیط پرواز هواپیما سگ( قوانین ایرلاین های برای بردن سگ به هواپیما)
  • قوانین گمرکی فرودگاه مقصد

شرایط  انتقال سگ به ترکیه از نگاه خطوط هواپیما:

  • سگ شما باید حداقل ده هفته داشته باشد.
  • از هر نژاد سگی را نمی توان سوار هواپیما کرد.
  • باکس سگ مخصوص پرواز داشته باشید و یا همان سافت باکس.
  • برای این همراهی امکان پرواز سگ شما با هواپیما وجود دارد.
  • همراهی سگ شما بوسیله هواپیما به روش کارگو و همراه مسافر انجام می شود.
  • بردن سگ با هواپیما به معنی بردن سگ به داخل کابین هواپیمایی نیست؛

نوع ورود سگ به هواپیما  :

هزینه بردن سگ به ترکیه

روش اول روش همراه مسافر: شما در این روش به داخل کابین می‌روید سگ شما را با باکس مخصوص پرواز سگ به قسمت باربری می برند نترسید، مثل چمدان و اسباب با سگ شما برخورد نمی شود جای مخصوص با نور و تهویه مخصوص وجود دارد شاید تعجب کنید استرس سگ شما شاید در این قسمت نسبت به کابین کمتر باشد.

روش دوم ارسال به طریق کارگو:

بردن سگ از طریق پایانه باربری هنگام گرفتن بلیط با خط هواپیمایی هماهنگ می‌کنید فرم مربوط به ارسال حیوان زنده را پر می کنید. حواستان را جمع کنید سگ را در مقصد فقط به شخصی می دهند که در فرم آماده(AVIH) تحویل می دهند.

آیا برای بردن سگ به ترکیه شرایط بردن سگ به داخل کابین هواپیما وجود دارد؟

بله سگ شما حداقل باید پنج هفته سن داشته باشد، ابعاد باکس سگ شما نباید بیشتر از25*45*50  باشد وزن سگ هم نهایتا باید هشت کیلو باشد. غذا و آب کنترل شده هم قبل پرواز به سگ عزیزتان بدهید تا هواپیما زده نشود و بالا بیاورد. با باکس مخصوص پرواز سگ آشنایش کنید تا استرس نگیرد، اسباب بازی سگ تان را فراموش نکنید این مورد هم استرس سگ تان را کاهش می دهد. تمام این مسائل به شرطی هست که ایرلاین اجازه ورود سگ به کابین هواپیمایی را بدهد.

هزینه جابجایی سگ به ترکیه:

شرایط بردن سگ به ترکیه

بخشی از این هزینه مربوط به گواهی سلامت، واکسیناسیون، واکسن هاری، کاشت میکروچیپ و خرید باکس حمل سگ می‌باشد تمام اینها را می‌توانید از کلینیک وی آی پت تهیه کنید هزینه ارسال سگ به هواپیما به وزن سگ و نوع ارسال بستگی دارد. با این هزینه که نه تنها برای مهیا کردن شزایط بردن سگ است بلکه برای سلامت سگ شما ضروری است.

کلام آخر:

همرایی سگ به ترکیه امکان پذیر است، شرایط بردن سگ به ترکیه با بردن سگ به دامپزشکی معاینه های لازم انجام واکسیناسیون، کاشت میکروچیپ ، آزمایش تیتیر هاری، خرید باکس مخصوص پرواز سگ فرام می شود در نهایت باید نحوه خرید بلیط برای سگ دلبندتان را بوسیله خطوط هوایی بررسی کنید با گمرگ فرودگاهی مقصد نیز در ارتباط باشید با دانستن این نکات سفری خوش آسان به یادمانی در انتظار شما است. با حضور در کلینیک وی آی پت ما به راحتی مقدمات این سفر برای شما انجام و در نهایت در وقت و ‌هزینه شما صرفه جویی می شود.

سوالات مهم  شرایط بردن سگ به ترکیه:

آیا امکان بردن سگ به ترکیه وجود دارد؟

بله، نه تنها ترکیه، قطر، گرجستان حتی اتحادیه اروپا و استرالیا.

امکان بردن سگ به ترکیه با قطار وجود دارد؟

خیر، حمل و نقل حیوانات زنده با قطار ممنوع می باشد.

شرایط بردن سگ به ترکیه چیست؟

دریافت گواهی سلامت، آگاهی قوانین ورود خروج حیوانات، آگاهی از قوانین خطوط و فرودگاهی.

بردن سگ به ترکیه با هواپیما امکان پذیر است؟

بله هم بصورت همراه مسافر و هم بصورت کارگو.

آیا بردن سگ به داخل کابین هواپیما امکان پذیر است؟

بله البته به قوانین خط هواپیمایی نیز مربوط است.

شرایط بردن سگ به داخل کابین هواپیما چیست؟

سگ حداقل ده هفته داشته باشد و بیشتر از هشت تا نه کیلو نباشد.

هزینه حمل سگ با هواپیما چقدر است؟

بسته به شرکت‌های هواپیمایی و وزن حیوان و وزن قفس متفاوت است.

Instagram
WhatsApp
4.7/5 - (24 امتیاز)
guest
6 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظرها
سارا

وزن سگ چی؟مهمه؟

فاطمه میلانی

خیر، اهمیتی نداره چون در قسمت بار قرار می گیره؛ فقط ممکنه هزینه اش بیشتر بشه.

سعید

چگونه تو خرید های اینترنتی بلیت هواپیما باید اعلام کنیم سگ داریم
و هزینه حدودا چقدر میشه برای ی سگ شش کیلویی

Mani

برای مسافرت زمینی به ترکیه چه شرایطی باید باشه تا بتونیم سگ رو زمینی ببریم و چجوری هست لطفا توضیح بدید

زهرا

سلام ببخشید شما تونستید سگتون رو ببرید اگر بریدش لطفا شرایطش رو ب منم بگید ممنون

دنيا

امكان بردن سگ از طريق مرز زميني به وان چگونه هست