قیمت سگ شیتزو !

قیمت سگ شیتزو تریر + قیمت سگ شیتزو مالتیز

به طور کلی قیمت سگ شیتزو در بازار ایران، بین 12 تا 15 میلیون تومان می‌باشد.
سگ شیتزو جز نژادهای محبوب دنیا به شمار می‌رود که عاشقان و طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارد، اگر که نیت خرید سگ شیتزو را دارید باید بدانید که قیمت خرید شیتزو به عوامل متعدی وابسته است؛ مانند: گواهی سلامت شی تزو، وزن سگ، جثه و نوع نژاد و…|
همان طور که  در ادامه مقاله به آن ‌اشاره خواهیم کرد، Shih Tzu میکس‌های (شیتزو کراس) متنوعی دارد و قطعا قیمت هر کدام با دیگری کمی متفاوت است، قیمت شیترو تریر، قیمت سگ شیتزو مالتیز و باقی شیتزو کراس‌ها باهم متفاوت است.
حتما براتون سوال شده است که قیمت شیترو خالص و قیمت شیتزو اصیل چقدر است؟
باید بگوییم که شیتزو اصیل در ایران کم‌یاب است و به راحتی یافت نمی‌شود، در صورت پیدا کردن شیتزو اصیل حتما از قیمت بالای آن تعجب خواهید کرد!

قیمت سگ شیتزو عروسکی | انواع سگ شیتزو

قیمت سگ شیتزونژاد شیتزو، سگی بانمک و کاملا دوست داشتنی محسوب می‌شود که قادر است همدم تنهایی انسان‌ها باشد و خلا آنها را جبران کند و شادی بخش زندگی آدم‌ها باشد. گاهی از جفت‌گیری سگ شیتزو با نژاد دیگری، یک نوع سگ که ترکیبی از نژاد آن دو است، متولد میشود که تا حدی خصوصیات هر دو نژاد را در خودش دارد، که به این نوع سگ‌ها اصطلاح کراس را می‌دهند.
انواع سگ شیتزو:

  1. سگ شیتزو کراس
  2. سگ شیتزو سوپر فلت
  3. سگ شیتزو تریر
  4. سگ شیتزو مالتیز

وی آی پت در مقاله‌ای اختصاصی به معرفی کامل سگ شیتزو پرداخته است، توصیه می‌کنیم برای شناخت بیشتر این نژاد، حتما آن را مطالعه کنید.

قیمت سگ شیتزو کراس | معرفی شیتزو

  • قد و وزن سگ شیتزو

وزن سگ شیتزو مقداری بین 4 تا 7 کیلوگرم است و در حالت ایستاده، ارتفاع شیتزو بین 20 تا 28 سانتی‌متر است که برای سگ‌ها، اندازۀ کوچکی به شمار می‌رود.

  • رنگ‌بندی سگ شیتزو

سگ‌های نژاد شیتزو در رنگ‌های کاملا متنوعی دیده می‌شوند. سگ‌های شیتزویی که در کشورمان ایران یافت می‌شوند، در رنگ‌هایی مانند: مشکی، سفید، قهوه ای، طلایی، خرمایی، طوسی و خاکستری مشاهده می‌شوند. اما طبق گزارشات منتشر شده، رنگ های جگری، بلوطی و حتی آبی نیز به ندرت در سگ های شیتزو، مشاهده شده است.

  • خصوصیات اخلاقی شیتزو

جذاب بودن شیوه‌ای برای زندگی کردن شیتزو افسانه‌ای و پر جنب و جوش می‌باشد. سگ شیتزو مشهور به مهربانی می‌باشد، مخصوصا در تعامل با کودکان. سگ شیتزو بخاطر خصوصیات رفتاری و همچنین جثه کوچک خود، کاملا متناسب با زندگی در آپارتمان است و می تواند برای شما یک حیوان خانگی عالی باشد. اغلب نژادها در سگ‌ها به طور غریزی عادت به حفر کردن سوراخ و تعقیب گربه ها دارند، اما سگ شیتزو قادر است در حالی که مشغول تماشای برنامه تلویزیونی هستید، در آغوش شما نشسته و رفتار آرام و تحسین برانگیزی در آن هنگام داشته باشد.

سگ Shih Tzu نسبت به گرما بسیار حساس است و ضروری می‌باشد که در روزها و فصول گرم در اتاقی با تهویه و دمای مناسب نگهداری شوند. شیتزوها مانند سگ‌های دیگر نیاز به اجتماعی شدن و آموزش‌های اولیه دارند .

پرسش و پاسخ درباره قیمت سگ شیتزو:

قیمت توله سگ شیتزو با شیتزو بالغ فرق دارد؟

بله، از آنجایی که بهترین سن آموزش پذیری، تربیت و عادت کردن به صاحب، سنین تولگی سگ است، در اغلب سگ‌ها، توله‌ها گران‌تر می‌باشند.

Instagram
WhatsApp
4.8/5 - (9 امتیاز)
guest
4 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظرها
ارتین

سلام ببخشید میخواستم ببینم قیمت سگ شیتزو تریر چنده

محمد

سلام وقت بخیر قیمت سگ شیزو کراس ده ماهه حدودا چقدر است؟

الوانا

وای خدا خیلی گرونه 🥺

فهرست