قیمت سگ پودل + قیمت سگ پودل عروسکی

قیمت سگ پودل | قیمت پودل

قیمت سگ پودلقیمت سگ پودل به موارد متنوعی وابسته است و یکی از اصلی ترین عوامل تاثیرگذار نوع سگ پودل می باشد، سگ پودل سگی کاملا باهوش، آرام، فعال و پر انرژی است و زمینه‌ی تخلیه انرژی را به خوبی دارد.

برخی از کسانی که از سگ های نژاد پودل مراقبت می‌کنند و یا پرورش دهنده پودل هستند، بر این باور می‌باشند که پودل مینیاتوری و پودل عروسکی نسبت به نوع دیگر که پودل استاندارد نام دارد، خشمگین‌تر می باشند اما برخی دیگر کاملا مخالف این موضوع هستند.

سگ‌های نژاد پودل کاملا مورد اعتماد خانواده هستند و از اعضای خانواده و همچنین صاحب خود به خوبی محافظت می‌کنند و در هنگامی که فرد غریبه‌ای را در نزدیکی محوطه‌ی خود مشاهده کنند، شروع به واق واق کردن کرده و صاحب خود را از وجود فرد جدید مطلع می‌ کنند و همچنین ممکن است با افراد جدید نیز دوست شوند. قدیمی ترین نوع سگ پودل، پودل استاندارد می‌باشد. علاوه بر نوع نژاد، عامل دیگری که در قیمت سگ پودل تاثیر گذار است، رنگ پودل است.

قیمت سگ پودل مینیاتوری | بیماری‌ها و تاثیر آن بر قیمت پودل

در عین حال که سگ توی پودل به عنوان سگی سالم به شمار می‌رود. اما پودل‌ها نیز مانند دیگر سگ‌های عروسکی دچار برخی بیماری‎‌‌هایی که بین دیگر سگ‎‌‌های کوچک جثه رایج است، می‌شوند‌.

سگی که بیماری ژنتیکی داشته باشد، ارزان‌تر است.

از جمله بیماری‌های رایج در پودل ها، به موارد زیر اشاره شده است:

  • کم کاری تیروئید
  • صرع
  • هیپوپلازی عصب بینایی
  • نفخ
  • هیپ دیسپلازی
  • آتروفی پیشرونده شبکیه

توصیه میکنیم برای اطلاعات کامل‌تر از سگ پودل، معرفی کامل نژاد پودل را بخوانید.

قیمت سگ پودل جیبی

قیمت سگ پودل جیبیبه طور کلی قیمت انواع پودل در بازار ایران، حدود 30 میلیون تومان می‌باشد.

قیمت سگ پودل عروسکی | محبوب‌ترین پودل کدام است؟

انواع سگ‌های نژاد پودل همواره جذاب، باهوش زیاد و خوش اخلاق هستند و توانایی اینکه به عنوان یک دوست یا همراه بسیار عالی برای تمام اعضای خانواده به خصوص برای کودکان باشند را دارند. پودل‌ها در 3 نوع پودل استاندارد، پودل مینیاتوری و پودل عروسکی وجود دارند، که هر کدام از انواع آن‌ها در میان مردم بسیار محبوب اند و طرفداران زیادی دارند. نژاد پودل‌ها از خوشحالی و حس رضایت داشتن آدم‌ها بسیار خرسند می‌شوند و به سگ‌های وقار مشهور هستند. پودل‌ها یکی از آموزش پذیرترین نژادها به حساب می‌آیند و شما به آسانی می‌توانید به پودل‌ها آموزش و تعلیم دهید.

قیمت سگ پودل | مراقبت از پودل

 

قیمت سگ پودلتمامی پودل‌ها (Poodle) قادراند در هر نوع خانه‌ای چه کوچک چه بزرگ، به راحتی زندگی کنند. از آپارتمان گرفته تا منزل‌های بزرگ، تا هنگامی که تحرک و ورزش‌های منظم و همچنین همراهی و تعامل زیاد با انسان‌ها داشته باشند، زندگی رضایت بخشی خواهند داشت. پودل عروسکی و پودل مینیاتوری بیشتر ترجیح می‌دهند که در داخل محیط منزل و کنار افراد خانواده خود باشند.

پودل باهوش یادگیری فوق العاده ای دارد، اما صاحبان آنها باید توجه داشته باشند که پودل به همان اندازه که می‌تواند رفتارهای خوب را سریع یاد بگیرد، به همان اندازه نیز به آسانی رفتارهای بد و هنجارشکن را یاد می‌گیرد؛ بنابراین اگر شما به تازگی قصد نگهداری از سگ پودل را دارید، باید سگ پودل خود را در یک کلاس اطاعتی با یک مربی کاملا ماهر ثبت نام کنید.

پرسش و پاسخ درباره قیمت سگ پودل در ایران:

قیمت توله سگ پودل با پودل بالغ، متفاوت است؟

بله؛ به طور کلی در تمام نژادهای سگ، قیمت توله‌ها کمی بیشتر است.

Instagram
WhatsApp
4.6/5 - (8 امتیاز)
guest
3 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظرها
Mahya

قیمت دقیقش رو بگین

وحید

سلام من پودل ۲ ماهه دارم قیمت ۱۰ میلیون