1. صفحه اصلی
  2. تصویربرداری و سونوگرافی تشخیصی حیوانات
تصویربرداری و سونوگرافی حیواناتت

تصویر برداری تشخیصی و سونوگرافی پت

تصویر برداری و سونوگرافی تشخیصی حیوانات چیست و برای چه مواردی استفاده و کاربرد دارد؟

تصویربرداری و سونوگرافی تشخیصی پت یکی از مهمترین دپارتمانهای کلینیک ما در پروسه درمان میباشد . درمان بدون تشخیص و تشخیص بدون آزمایش و تجهیزات تصویرداری حیوانات ناکارآمد میباشد.این امر اهمیت دپارتمان تصویربرداری و سونوگرافی تشخیصی حیوانات را مشخص میکند. به توضیح متخصری از دپارتمان سونوگرافی تشخیصی حیوانات میپردازیم.

تکنولوژی مدرن وقتی برای تشخیص وضعیت یک بیمار می آید، گزینه های زیادی به دامپزشکان می دهد،برخی از تکنیک ها تهاجمی هستند، برخی دیگر اکتشافی و برخی دیگر نیز غیر تهاجمی.

بخش تصویر برداری تشخیصی به گروهی از روش ها اشاره دارد که از روش های غیر تهاجمی برای شناسایی و نظارت بر بیماری ها استفاده میکند.

بخش تصویر برداری تشخیصی به گروهی از روش ها اشاره دارد که از روش های غیر تهاجمی برای شناسایی و نظارت بر بیماری ها استفاده میکند.

و به طور کلی تصویر برداری تشخیصی این امکان را برای دامپزشکان فراهم می آورد که تشخیص بیماری با سرعت و دقت بالاتری انجام گیرد.

تصویر-برداری-سونوگرافی-تشخیصی-پت

بخش تصویر برداری تشخيصی دامپزشکی وی‌آی پت (Vipetclinic)

    1. رادیولوژی

    1. اولتراسونوگراف

    1. و اکوکاردیوگرافی

جهت تشخیص انواع عارضه و بیماری، انواع شکستگی استخوان و ستون مهره،تشخیص آبستنی، و موارد دیگر در حیوانات خانگی نظير سگ، گربه، پرندگان، خرگوش، همستر و … با رعایت تمامی اصول حفاظتی و ایمنی پرتو؛ در خدمت شما عزیزان و حیوان خانگی دلبندتان باشد.

مشاوره و پاسخ گویی تصویربرداری وسونوگرافی تشخیصی حیوانات

سوالات زیادی درباره بخش تصویربرداری و سونوگرافی تشخیصی حیوانات دارید نگران نباشید  با ما در ارتباط باشید